Сушка для рушників Profitherm

Сушка для рушників ProfiTherm – це функціональний та стильний електричний прилад, який не тільки прикрасить інтер’єр Вашої ванної кімнати, але і допоможе ефективно використовувати електроенергію в якості основного джерела тепла.

Ціна: 3300.00 грн.

Характеристики

Технічні характеристики
Площа обігріву при висоті стелі 2,5 м 3.5-5 м2*
Додатковий обігрів 5-10 м2*
Розмір 500 х 1000 х 12 мм
Вага 16 кг
Потужність 500 Вт
Ступінь захисту IP 44
Матеріал корпусу скло, металл
Діапазон напруг 210-230 В
Керування терморегулятор
Температура нагрівання 75 +/-5 °С
Строк експлуатації 25 років
Гарантійний строк 5 років
Комплектація нагрівальна панель, тримач для сушки, терморегулятор + силовий кабель, монтажний набір
Колір базовий Чорний/білий
Виробник Україна

* Площі обігріву наведені в характеристиках обігрівачів є умовною величиною. Більш точний розрахунок площі обігріву можливий після аналізу тепловтрат приміщень. Опалення – цесистема компенсації тепловтрат приміщення, при заданих умовах теплового комфорту. Тепловтрати приміщення визначаються методом теплоаудиту та розраховуються відповідно до діючих будівельних норм і вимірюються у Вт/м2.

Повний опис

ОБІГРІВ

Володіючи потужністю в 500 Вт, він здатний безперебійно підтримувати в приміщенні комфортну температуру. Для порівняння, звичайний «змійовик» гріє з потужністю не більше 200 Вт, виконуючи завдання звичайної сушки. В даному випадку, прилад додатково використовується як електричний нагрівач.
Сушка для рушників ProfiTherm призначена для безпосередньої сушки рушників і обігріву невеликих приміщень (ванних кімнат і т.д.), загальною площею до 10 м2.
Що б досягти стабільного і економного обігріву ванної кімнати, ми рекомендуємо комбінувати роботу сушки з системою «тепла підлога» ТМ Nexans.

БЕЗПЕКА

Звертаємо Вашу увагу, що сушка для рушників ProfiTherm – це пожежобезпечний пристрій, який відповідає всім вимогам УкрСЕПРО. Прилад має підвищений рівень захисту IP44, що дозволяє встановлювати прилад у вологих приміщеннях. Оскільки використовуються виключно екологічні і безпечні матеріали, при роботі сушки відсутні хімічні запахи і будь-який шум.

ДИЗАЙН

Сушка для рушників ProfiTherm має широкі можливості для створення індивідуального дизайну інтер’єру Вашої ванної кімнати. Скляну панель декорують під замовлення, а в базовій версії її можна придбати в нейтральному білому або чорному кольорі.

ПРИНЦИП РОБОТИ

Сушка починає випромінювати тепло через 5 хвилин після ввімкнення і через 20 хвилин виходить на свою робочу температуру. Завдяки здатності накопичувати тепло, прилад охолоджується до кімнатної температури протягом 1,5 години. За цей час панель сушки продовжує віддавати своє тепло, обігріваючи приміщення без споживання електроенергії.

УНІКАЛЬНІСТЬ

Сушка для рушників ProfiTherm – продукт роботи українських інженерів, вона поєднує в собі два різні способи передачі тепла. Унікальність приладу полягає в тому, що даний обігрівач може працювати як інфрачервоний довгохвильовий обігрівач, і як конвектор. Наразі сушки успішно продаються в Україні, в країнах Європи, в Ізраїлі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок

[recaptcha]


Зворотній зв'язок

[recaptcha]


Back call

[recaptcha]


Заказ


Замовлення


Order